Holo Cartas
Banner

Odpowiednie miejsce na rytuał miłosny

Każdy z nas doświadczył wejścia do miejsca czci i sanktuarium, czy to kościoła lub świątyni, sali medytacyjnej w ośrodku jogi, czy też gaju drzew w spokojnej, naturalnej scenerii. Gdy tylko wejdziesz do tego szczególnego miejsca, wyczuwasz zmianę energii. Możesz poczuć się spokojny, bezpieczny, nagle oderwany od zgiełku dnia codziennego lub zjednoczony z czymś większym od siebie. Kiedy odprawiasz czary lub rytuały, chcesz udać się do miejsca, w którym poczujesz ten rodzaj podwyższonej świadomości, połączenia i spokoju. Musisz tymczasowo zostawić za sobą przyziemny świat i przenieść się w świat magii oraz rytuałów miłosnych. Tworzenie świętej przestrzeni jest tak samo ważne jak przygotowanie się do pracy z czarami. Może masz to szczęście, że masz miejsce, które możesz nazwać swoim sanktuarium - pokój w swoim domu lub urocze, prywatne miejsce na podwórku. Jednak każde miejsce, w którym praktykujesz magię, jest twoją świątynią, a każde miejsce, które traktujesz z szacunkiem, jest przestrzenią świętą.

Twoja osobista świątynia nie musi być wyszukana ani duża, jak starożytne i budzące respekt struktury religijne w Indiach, które zajmują wiele akrów. Możesz stworzyć specjalne miejsce do magicznej i duchowej praktyki w rogu pokoju, na tylnej werandzie lub na dachu swojego budynku mieszkalnego. W rzeczywistości, jeśli mieszkasz z ludźmi, którzy mogą nie rozumieć lub nie akceptować Twoich przekonań, możesz zdecydować, że najlepszym miejscem do wykonywania magicznej pracy będzie takie, które nie rzuca się w oczy. Możesz umieścić wazon z kwiatami, świecę, kolorową chustę i ładny kamień na półce lub komodzie, aby wyznaczyć swoje specjalne miejsce - Ty znasz znaczenie tych codziennych przedmiotów, ale nikt inny tego nie wie. Kiedy przygotowujesz się do wykonania rytuału miłosnego najsilniejszy-urok-milosny-czarna-magia lub odprawienia uroku, zawieszasz na pewien czas swoją codzienną koncepcję rzeczywistości. Poszerzasz swoje postrzeganie wszechświata i swojego w nim miejsca oraz nawiązujesz kontakt z energiami, które znajdują się poza tobą. Wkraczając w przestrzeń i czas pomiędzy światami, jak to się często nazywa, możesz nawiązać kontakt z duchami, które tam przebywają. Potwierdzasz ich obecność, zapraszając do swojej świętej przestrzeni.

Zgadzasz się na przyjęcie fizycznych przejawów ich boskiej obecności. Zgadzasz się też zawiesić swoje poczucie niewiary, aby zaakceptować, że magia i doświadczenia parapsychiczne są rzeczywiście możliwe, a nawet pożądane. Na początku może to być trudne, ponieważ racjonalny umysł często wymaga jakiegoś dowodu, że doświadczenie duchowe miało miejsce. W tym miejscu pojawia się zaufanie do siebie i do istot, z którymi pracujesz. Często wasze interakcje będą subtelne, ale z czasem nauczycie się rozpoznawać delikatne znaki. Prawdopodobnie nie usłyszysz grzmotu, który zapewni Cię, że boginie i bogowie uznali Twoją pracę. Ale może się okazać, że jednak tak.

POŚWIĘCENIE ŚWIĘTEJ PRZESTRZENI

Celem zdefiniowania i poświęcenia świętej przestrzeni jest danie sobie dedykowanej sfery, w której możesz odprawiać magię i rytuały, w której możesz wyjść poza swój zwykły świat, kiedy tak zdecydujesz. W istocie wznosisz świątynię, choć niekoniecznie murowaną, do medytacji, kultu, wróżbiarstwa, czarów lub innych aspektów magicznej praktyki, które chcesz tu wykonywać. Możesz stworzyć mniej lub bardziej trwałą świętą przestrzeń lub tymczasową, w zależności od twoich intencji i okoliczności.